0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
Spain
LaLiga
RCD Espanyol Barcelona
۰
۴
FC Barcelona
Finished
۲۳:۱۵
Atletico Madrid
۳
۰
Deportivo Alaves Sad
Finished
۱۵:۳۰
CF Valencia
۱
۱
FC Sevilla
Finished
۱۸:۴۵
CF Villarreal
۲
۳
RC Celta De Vigo
Finished
۲۱:۰۰
England
Premier League
Leicester City
۰
۲
Tottenham Hotspur
Finished
۲۳:۱۵
AFC Bournemouth
۰
۴
Liverpool FC
Finished
۱۶:۰۰
West Ham United
۳
۲
Crystal Palace
Finished
۱۸:۳۰
Burnley FC
۱
۰
Brighton & Hove Albion
Finished
۱۸:۳۰
Cardiff City
۱
۰
Southampton FC
Finished
۱۸:۳۰
Chelsea FC
۲
۰
Manchester City
Finished
۲۱:۰۰
Manchester United
۴
۱
Fulham FC
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal FC
۱
۰
Huddersfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie A
SSC Napoli
۴
۰
Frosinone Calcio
Finished
۱۷:۳۰
SS Lazio Roma
۲
۲
UC Sampdoria
Finished
۲۳:۰۰
Cagliari Calcio
۲
۲
AS Roma
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Bundesliga
FC Schalke 04
۱
۲
Borussia Dortmund
Finished
۱۸:۰۰
SC Freiburg
۳
۰
RB Leipzig
Finished
۱۸:۰۰
Hertha BSC
۱
۰
Eintracht Frankfurt
Finished
۲۱:۰۰
Bayer 04 Leverkusen
۱
۰
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Bayern Munich
۳
۰
1. FC Nuremberg
Finished
۱۸:۰۰
VfL Wolfsburg
۲
۲
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
Netherlands
Eredivisie
PEC Zwolle
۱
۴
Ajax Amsterdam
Finished
۲۲:۱۵
ADO Den Haag
۰
۰
De Graafschap
Finished
۲۳:۱۵
Willem II Tilburg
۱
۵
SC Heerenveen
Finished
۲۱:۰۰
Greece
Super League
AEK Athens
۲
۰
Lamia
Finished
۲۱:۰۰
Asteras Tripolis
۱
۰
PAS Giannina
Finished
۱۸:۴۵
Switzerland
Super League
BSC Young Boys
۳
۲
FC Thun
Finished
۲۱:۳۰
FC ST Gallen 1879
۳
۲
Neuchatel Xamax Fcs
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
First Division A
KRC Genk
۱
۱
KV Kortrijk
Finished
۲۰:۳۰
KV Oostende
۱
۰
Sporting Lokeren
Finished
۲۲:۳۰
ST. Truidense VV
۱
۱
Standard Liege
Finished
۲۳:۰۰
Royal Mouscron-Peruwelz
۰
۰
SV Zulte Waregem
Finished
۲۲:۳۰
Scotland
Premiership
Celtic Glasgow
۵
۱
Kilmarnock FC
Finished
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۰
۲
ST Johnstone FC
Finished
۱۸:۳۰
Heart of Midlothian
۱
۰
Motherwell FC
Finished
۱۸:۳۰
Livingston FC
۳
۱
ST Mirren
Finished
۱۸:۳۰
Hamilton Academical FC
۰
۱
Hibernian FC
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Premier League
CSKA Moscow
۲
۱
Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Lokomotiv Moscow
۲
۱
FC Orenburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Krylia Sovetov Samara
۱
۰
FK Rostov
Finished
۱۳:۰۰
FC Anzhi Makhachkala
۰
۳
FC Spartak Moscow
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Primeira Liga
FC Porto
۴
۱
Portimonense SC
Finished
۰۰:۰۰
CD Tondela
۰
۱
Sporting Braga
Finished
۲۱:۳۰
CF Belenenses
۱
۰
GD Chaves
Finished
۱۹:۰۰
Austria
Bundesliga
FC Admira Wacker Modling
۲
۲
FC Salzburg
Finished
۱۹:۳۰
SKN St. Poelten
۲
۱
SCR Altach
Finished
۱۹:۳۰
RZ Pellets Wac
۱
۱
LASK Linz
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Superliga
FK Crvena Zvezda
۳
۰
FK Napredak Krusevac
Finished
۲۱:۳۰
Czech Republic
1. Liga
SK Slavia Prague
۳
۲
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۹:۳۰
FC Banik Ostrava
۲
۰
Bohemians Prague 1905
Finished
۱۷:۳۰
SK Sigma Olomouc
۱
۰
1 FC Slovacko
Finished
۱۷:۳۰
MFK Karvina
۲
۱
FK Jablonec
Finished
۱۷:۳۰
England
Championship
Norwich City
۳
۲
Bolton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Leeds United
۲
۱
Queens Park Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Stoke City
۲
۰
Ipswich Town
Finished
۱۸:۳۰
Nottingham Forest
۰
۱
Preston North End
Finished
۱۸:۳۰
Reading FC
۰
۲
Sheffield United
Finished
۲۱:۰۰
Middlesbrough FC
۱
۱
Blackburn Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Birmingham City
۰
۱
Bristol City
Finished
۱۸:۳۰
Wigan Athletic
۰
۱
Derby County
Finished
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday
۲
۲
Rotherham United
Finished
۱۸:۳۰
Brentford FC
۲
۳
Swansea City
Finished
۱۸:۳۰
Millwall FC
۲
۲
Hull City
Finished
۱۸:۳۰
Australia
A-League
Sydney FC
۱
۳
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۰:۰۵
Melbourne Victory FC
۲
۰
Adelaide United FC
Finished
۱۲:۲۰
Perth Glory FC
۱
۰
Melbourne City FC
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga 1
FC Cfr 1907 Cluj
۲
۲
CS Gaz Metan Medias
Finished
۲۱:۳۰
AFC Hermannstadt
۱
۱
FC Dinamo Bucuresti 1948
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
1. HNL
HNK Hajduk Split
۳
۱
NK Istra 1961
Finished
۲۰:۰۰
HNK Rijeka
۳
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
CA Platense
۰
۱
Los Andes
Finished
۲۳:۳۵
Club Atletico Temperley
۲
۰
Independiente Rivadavia De Mendoza
Finished
۰۱:۳۰
Villa Dalmine
۱
۰
Olimpo Bahia Blanca
Finished
۲۳:۳۰
CA Defensores De Belgrano
۲
۰
Ferro Carril Oeste
Finished
۰۲:۳۵
France
Ligue 1
FC Stade Rennes
۲
۰
Dijon Fco
Finished
۲۲:۳۰
EA Guingamp
۱
۲
SC Amiens
Finished
۲۲:۳۰
Paris Saint Germain
-
-
HSC Montpellier
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Toulouse
-
-
Olympique Lyonnais
Cancelled
۲۲:۳۰
Angers Sco
-
-
FC Girondins Bordeaux
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Olympique Nimes
-
-
FC Nantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Hilal Riyadh
۲
۲
AL Nasr Riyadh
Finished
۱۵:۳۵
AL Raed
۰
۰
AL Ahli Jeddah
Finished
۱۸:۲۰
AL Fateh SC
۳
۲
Al-Hazm
Finished
۱۸:۰۰
Ukraine
Premier League
FC Zorya Lugansk
۳
۰
FC Arsenal Kiev
Finished
۱۵:۳۰
FC Karpaty Lviv
۰
۴
FC Dynamo Kiev
Finished
۱۵:۳۰
FC Chernomorets Odessa
۰
۱
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Youth League
FK Krasnodar
۲
۲
FK Ufa
Finished
۱۴:۳۰
Dinamo Moscow
۳
۱
Ural Ekaterinburg
Finished
۱۴:۳۰
FC Zenit ST Petersburg
۰
۱
Rubin Kazan
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Superliga
Union De Santa Fe
۰
۱
CA Banfield
Finished
۲۳:۴۰
San Martin De Tucuman
۰
۳
Newell'S Old Boys
Finished
۰۳:۳۰
San Lorenzo
۱
۱
Estudiantes De La Plata
Finished
۲۳:۴۰
Spain
LaLiga 2
Real Oviedo
۱
۲
UD Almeria
Finished
۲۲:۳۰
RC Deportivo La Coruna
۲
۲
CD Numancia
Finished
۱۵:۳۰
RCD Mallorca
۱
۲
CF Malaga
Finished
۲۰:۳۰
Albacete Balompie
۲
۲
CA Osasuna
Finished
۲۰:۳۰
Gimnastic De Tarragona
۰
۱
Granada CF
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
First Professional League
Levski Sofia
۲
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۹:۰۰
Botev Vratsa
۰
۱
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۶:۳۰
Cherno More Varna
۲
۰
Lokomotiv 1926 Plovdiv
Finished
۱۴:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Wisla Krakow
۲
۲
Jagiellonia Bialystok
Finished
۲۳:۰۰
Korona Kielce
۲
۲
Wisla Plock
Finished
۲۰:۳۰
MKS Pogon Szczecin
۱
۰
Zaglebie Sosnowiec
Finished
۱۸:۰۰
Turkey
1. Lig
Kardemir Karabukspor
۱
۱
Istanbulspor AS
Finished
۱۴:۰۰
Osmanlispor FK
۳
۲
Afjet Afyonspor
Finished
۱۴:۰۰
Altinordu FK
۲
۰
Adanaspor
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
Super Lig
Galatasaray
۲
۲
Caykur Rizespor
Finished
۱۹:۳۰
Sivasspor
۲
۰
Goztepe SK
Finished
۱۴:۰۰
Trabzonspor
۳
۰
Atiker Konyaspor 1922
Finished
۱۶:۳۰
Hungary
NB I
Ferencvarosi TC
۳
۲
Mezokovesd SE
Finished
۱۹:۳۰
Ujpest FC
۲
۰
Vidi FC
Finished
۲۲:۰۰
Debreceni VSC
۲
۰
Budapest Honved FC
Finished
۱۹:۳۰
Puskas Akademia FC
۱
۱
Paksi FC
Finished
۱۹:۳۰
Diosgyori Vtk
۱
۱
Kisvarda FC
Finished
۱۹:۳۰
MTK Budapest FC
۴
۰
Szombathelyi Haladas
Finished
۱۹:۳۰
Israel
Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
۱
۳
Maccabi Tel Aviv FC
Finished
۲۲:۰۰
Hapoel Beer Sheva FC
۱
۱
Bnei Sakhnin FC
Finished
۱۹:۴۵
Maccabi Haifa FC
۲
۲
Ironi Kiryat Shmona FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Ashdod
۱
۱
Maccabi Petah Tikva FC
Finished
۱۹:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
AS Sariyer
۳
۳
Hacettepe SK
Finished
۱۴:۰۰
Keciorengucu
۱
۰
Utas Usakspor A.s
Finished
۱۴:۰۰
Samsunspor
-
-
Manisaspor
Cancelled
۱۴:۰۰
Tunisia
Ligue 1
Club Sportif Sfaxien
۱
۰
JS Kairouanaise
Finished
۱۶:۳۰
Club A Bizertin
۳
۱
US Monastir
Finished
۱۶:۳۰
ES Metlaoui
۱
۲
Stade Tunisien
Finished
۱۶:۳۰
US Ben Guerdene
۱
۰
Club S Hammam-Lif
Finished
۱۶:۳۰
England
League One
Portsmouth FC
۲
۰
Southend United
Finished
۱۸:۳۰
Luton Town
۲
۰
Fleetwood Town
Finished
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
-
-
Sunderland AFC
Abandoned
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۱
Rochdale AFC
Finished
۱۸:۳۰
Blackpool FC
۲
۱
Charlton Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۰
۴
Doncaster Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۲
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough United
۲
۲
Oxford United
Finished
۱۸:۳۰
Plymouth Argyle
۳
۳
Bradford City
Finished
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۰
۲
Gillingham FC
Finished
۱۸:۳۰
Walsall FC
۲
۱
Coventry City
Finished
۱۸:۳۰
Wycombe Wanderers
۱
۰
Barnsley FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Domzale
۲
۱
NK Krsko
Finished
۱۸:۳۵
ND Gorica
۱
۳
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie B
Calcio Padova
۱
۳
US Palermo
Finished
۱۵:۰۰
US Lecce
۰
۰
Perugia Calcio Spa
Finished
۱۷:۳۰
Spezia Calcio
۴
۰
Cosenza Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Venezia
۱
۰
Ascoli Picchio 1898
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Schaffhausen
۳
۲
SC Kriens
Finished
۲۰:۰۰
FC Lausanne-Sport
۱
۱
Servette FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Rapperswil-Jona
۰
۲
FC Chiasso
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Segunda Liga
Estoril Praia
۱
۰
Sporting Covilha
Finished
۱۴:۳۰
FC Famalicao
۱
۰
Leixoes SC
Finished
۱۸:۳۰
Academico De Viseu FC
۰
۰
CD Cova Piedade
Finished
۱۸:۳۰
FC Porto B
۳
۰
Academica De Coimbra
Finished
۱۸:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
1. FC Saarbrucken
۳
۱
VfB Stuttgart II
Finished
۱۶:۳۰
1. Fsv Mainz 05 II
۱
۳
Offenbacher FC Kickers 1901
Finished
۱۶:۳۰
SSV Ulm 1846
۲
۱
FK 03 Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۳
۰
TSG Balingen
Finished
۱۶:۳۰
SC Hessen Dreieich
۰
۳
SV Waldhof Mannheim 07
Finished
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt 1899
۱
۴
TSV Steinbach 1921
Finished
۱۶:۳۰
SC Freiburg II
۳
۲
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۶:۳۰
Fc-Astoria Walldorf
۳
۲
VfR Wormatia 08 Worms
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
1st Division
Enosis Neon Paralimni
۰
۲
Apollon Limassol
Finished
۲۰:۳۰
Pafos FC
۱
۰
AEK Larnaca
Finished
۱۸:۳۰
Alki Oroklinis
۰
۲
AC Omonia Nicosia
Finished
۱۹:۳۰
Qatar
Stars League
Al-Khor
۱
۲
Al-Sailiya
Finished
۱۶:۳۰
Umm-Salal
۰
۳
Al-Arabi Doha
Finished
۱۹:۰۰
Germany
3. Liga
VfL 1899 Osnabruck
۲
۱
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Braunschweig
۰
۱
Hallescher FC
Finished
۱۶:۳۰
Karlsruher SC
۵
۰
SC Preussen 06 Munster
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Kaiserslautern
۰
۰
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۶:۳۰
Krefelder FC Uerdingen 05
۲
۱
FC Hansa Rostock
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SC Fortuna Cologne
۰
۰
TSV 1860 Munich
Finished
۱۶:۳۰
Ecuador
Serie A, Segunda Etapa
CD EL Nacional
۰
۰
Barcelona SC
Finished
۲۰:۳۰
Tecnico Universitario
۱
۲
CS Emelec
Finished
۲۰:۳۰
Independiente Del Valle
۰
۱
CSD Macara
Finished
۲۰:۳۰
LDU Quito
۰
۰
Delfin SC
Finished
۲۰:۳۰
Guayaquil City FC
۲
۱
CD Universidad Catolica
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Cuenca
۰
۱
SD Aucas
Finished
۲۰:۳۰
Japan
J.League, Relegation/Promotion Playoff
Jubilo Iwata
۲
۰
Tokyo Verdy
Finished
۰۸:۳۰
Italy
Serie C, Girone B
Ternana Calcio
۲
۰
Fermana FC
Finished
۲۳:۱۵
SSD Vis Pesaro 1898
۱
۰
AC Feralpisalo
Finished
۱۷:۰۰
LR Vicenza Virtus
۱
۱
SS Teramo Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Pordenone Calcio
۲
۱
Ravenna FC 1913
Finished
۱۷:۰۰
AC Renate
۰
۱
AJ Fano 1906
Finished
۱۷:۰۰
Rimini FC 1912
۳
۲
US Albinoleffe
Finished
۱۷:۰۰
US Triestina Calcio 1918
۲
۲
AS Gubbio 1910
Finished
۱۷:۰۰
Imolese Calcio
۳
۱
Virtus Vecomp Verona
Finished
۲۱:۰۰
SS Monza 1912
۳
۰
AS Giana Erminio
Finished
۲۳:۰۰
England
League Two
Mansfield Town
۲
۰
Notts County
Finished
۱۶:۳۰
Colchester United
۱
۰
Macclesfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Milton Keynes Dons
۲
۰
Carlisle United
Finished
۱۸:۳۰
Stevenage FC
۰
۱
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
Bury FC
۲
۰
Exeter City
Finished
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۲
۱
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Crawley Town
۰
۱
Northampton Town
Finished
۱۸:۳۰
Crewe Alexandra
۰
۲
Oldham Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۲
۲
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Town
۲
۱
Newport County
Finished
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۱
۰
Cambridge United
Finished
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۱
۲
Forest Green Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Apertura Playoffs
Deportivo Guastatoya
۰
۰
CSD Coban Imperial
Finished
۲۳:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
ROT Weiss Essen
۱
۰
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۶:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۲
۲
ROT Weiss Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Dortmund II
۳
۱
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
TV Herkenrath
۱
۲
1. FC Cologne II
Finished
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
-
-
Wuppertaler SV
Cancelled
۱۶:۳۰
SV 19 Straelen
۲
۰
Dusseldorfer Tsv Fortuna 1895 II
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Tenerife
UD San Antonio Pilar
۳
۰
UD Orotava
Finished
۲۲:۳۰
Belgium
First Division B, Second stage
KVC Westerlo
۱
۳
Yellow-Red KV Mechelen
Finished
۲۳:۰۰
Kfco Beerschot Wilrijk
۵
۲
FC Tubize
Finished
۱۹:۳۰
Germany
2. Bundesliga
SV Darmstadt 98
۱
۱
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Heidenheim 1846
۴
۱
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Greuther Furth
۰
۵
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persebaya Surabaya
۱
۰
Psis Semarang
Finished
۱۲:۰۰
Madura United
۲
۱
Persela Lamongan
Finished
۱۵:۰۰
Bhayangkara Surabaya United
۲
۰
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۰۰
Persib Bandung
۳
۳
Barito Putera
Finished
۱۵:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dinamo Tbilisi
۱
۲
FC Dila Gori
Finished
۱۳:۳۰
Chikhura Sachkhere
۲
۱
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۳:۳۰
FC Samtredia
۱
۴
Saburtalo Tbilisi
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotivi Tbilisi
-
-
FC Rustavi
Cancelled
۱۷:۳۰
FC Torpedo Kutaisi
-
-
Kolkheti 1913 Poti
Cancelled
۱۸:۳۰
England
National League
Boreham Wood FC
۱
۰
Leyton Orient FC
Finished
۱۶:۰۵
Barrow AFC
۱
۰
Maidstone United FC
Finished
۱۸:۳۰
Chesterfield FC
۲
۰
Salford City FC
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge FC
۱
۱
FC Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۲
۱
AFC Fylde
Finished
۱۸:۳۰
Ebbsfleet United FC
۱
۰
Barnet FC
Finished
۱۸:۳۰
Gateshead FC
۲
۰
Bromley FC
Finished
۱۸:۳۰
Harrogate Town FC
۴
۱
Aldershot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Havant & Waterlooville FC
۲
۱
Braintree Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Maidenhead United FC
۰
۱
Hartlepool United FC
Finished
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۲
۲
Solihull Moors FC
Finished
۱۸:۳۰
Wrexham FC
۲
۰
Eastleigh FC
Finished
۱۸:۳۰
Greece
U19 Football League
Apollon Larissa Fc
۱
۰
Volos NPS
Finished
۱۲:۳۰
Irodotos
۱
۱
Panachaiki
Finished
۱۲:۳۰
Ergotelis
۱
۰
Platanias
Finished
۱۴:۳۰
Aittitos Spaton
۲
۰
Sparti
Finished
۱۵:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Std Petrovich
۱
۶
Leningrad
Finished
۱۲:۰۰
Ruch Chorzow
۱
۰
Stal Brzeg
Finished
۱۴:۰۰
GKS Jastrzebie Zdroj
۰
۰
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۴:۳۰
Morocco
Botola
OCS Olympique De Safi
۱
۱
Olympique Club of Khouribga
Finished
۱۹:۳۰
Kawkab Athletic Club of Marrakech
۰
۰
RSB Berkane
Finished
۱۷:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Pendikspor
۱
۴
Fethiyespor
Finished
۱۴:۰۰
Argentina
Torneo Federal A
Deportivo Maipu
۱
۱
Juventud Unida Universitario
Finished
۰۴:۰۰
Argentina
Primera D Metropolitana
Real Pilar
۳
۰
Argentino de Merlo
Finished
۲۳:۳۰
Australia
A-League National Youth League
Brisbane Roar FC Youth
۲
۱
Perth Glory FC
Finished
۰۴:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
VSG Altglienicke
۱
۱
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۶:۰۰
VfB Germania Halberstadt
۲
۰
BFC Dynamo
Finished
۱۶:۰۰
Chemnitzer FC
۲
۰
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۲
۳
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۶:۰۰
Israel
Liga Bet North B
Hapoel Tirat Hacarmel
۳
۰
Bnei Kafar Qara United
Finished
۲۰:۳۰
Gibraltar
Premier Division
Lions Gibraltar
۱
۰
Gibraltar United FC
Finished
۲۰:۴۵
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Osmanlispor FK
۶
۰
Afjet Afyonspor
Finished
۱۳:۰۰
Kardemir Karabukspor
۱
۱
Istanbulspor AS
Finished
۱۱:۳۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Galatasaray
۷
۰
Caykur Rizespor
Finished
۱۳:۳۰
Trabzonspor
۴
۰
Atiker Konyaspor 1922
Finished
۱۳:۳۰
Israel
Liga Alef South
Hakoah Ramat Gan
۱
۰
Hapoel Bikat Hayarden
Finished
۲۱:۱۵
Scotland
League One
Dumbarton FC
۱
۱
Airdrieonians
Finished
۱۸:۳۰
Brechin City
۱
۲
Stenhousemuir FC
Finished
۱۸:۳۰
East Fife FC
۳
۳
Stranraer FC
Finished
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۲
۳
Arbroath FC
Finished
۱۸:۳۰
Montrose FC
۳
۲
Raith Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
Superligaen
Hobro IK
۰
۰
Sonderjyske
Finished
۱۸:۳۰
Wales
FAW Welsh Cup
Flint Town United
-
-
Bala Town FC
Cancelled
۲۳:۰۰
Republic of Korea
FA Cup
Daegu FC
۳
۰
Ulsan Hyundai
Finished
۰۸:۰۰
Malta
Premier League, Main round
Tarxien Rainbows FC
۰
۷
Valletta FC
Finished
۱۸:۴۵
ST Andrews FC
۰
۰
Floriana FC
Finished
۱۶:۳۰
Hamrun Spartans FC
۳
۲
Pieta Hotspurs FC
Finished
۱۶:۳۰
Sliema Wanderers
۱
۳
Balzan FC
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
League Two
Annan Athletic
۱
۲
Edinburgh City
Finished
۱۸:۳۰
Berwick Rangers
۰
۵
Peterhead FC
Finished
۱۸:۳۰
Cowdenbeath FC
۱
۱
Clyde FC
Finished
۱۸:۳۰
Elgin City
۴
۲
Albion Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park FC
۱
۱
Stirling Albion
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
NLA, Women
FF Lugano 1976
۰
۲
Servette Fc Chenois Feminin
Finished
۱۸:۳۰
India
Indian Super League
Northeast United FC
۰
۰
ATK
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Girone C
FC Rieti
۴
۱
Paganese Calcio 1926
Finished
۱۷:۰۰
Trapani Calcio
۱
۲
SS Juve Stabia
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Football League
Ergotelis
۱
۲
AOK Kerkyra
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3rd League, Group 1
Aris Avatou
-
-
Aetos Orfanou
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
Superliga
SK Slovan Bratislava
۵
۲
MSK Zilina
Finished
۱۶:۱۵
SKF Sered
۰
۱
FC Dac 1904 Dunajska Streda
Finished
۱۶:۳۰
FK Senica
۱
۱
MFK Ruzomberok
Finished
۱۶:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
۰
۳
FC Nitra
Finished
۱۶:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
۰
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۶:۳۰
FC Spartak Trnava
۳
۱
AS Trencin
Finished
۱۸:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VI
CD Sobradillo
۳
۵
Cf Union Viera
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
San Lorenzo de Almagro Res.
۲
۰
Estudiantes de LP
Finished
۱۵:۳۰
India
I-League
Quess East Bengal FC
۳
۱
Gokulam Kerala FC
Finished
۱۵:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga North
U.s.i. Lupo-Martini
۰
۳
VfB Luebeck
Finished
۱۵:۳۰
SC Weiche Flensburg 08
۴
۰
1 FC Germania Egestorf/Langreder
Finished
۱۶:۰۰
TSV Havelse
-
-
VfL Oldenburg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Werder Bremen II
۴
۱
Lueneburger SK Hansa
Finished
۱۶:۳۰
SSV Jeddeloh II
۲
۱
FC St. Pauli II
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
NK Varazdin
۰
۳
Gnk Dinamo Zagreb
Finished
۱۵:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Malaga CF
۵
۰
Rusadir Cf
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
U23 Championship
CD Aves
۲
۱
Portimonense
Finished
۱۴:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Bucaspor
۰
۳
Turgutluspor
Finished
۱۴:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Sultanbeyli Belediyespor
۳
۱
Karsiyaka
Finished
۱۴:۰۰
India
Goa Professional League
Salgaocar SC
۲
۰
Vasco SC
Finished
۱۳:۴۵
Israel
Liga Bet North A
Akhi Akko
۳
۰
FC Tzeirei Kfar Kanna
Finished
۱۲:۳۰
FC Ahva Kfar Manda
۳
۱
FC Alnahada Nazareth
Finished
۱۵:۴۵
Greece
U19 Super League
Ao Xanthi Fc
۰
۰
Olympiacos Piraeus
Finished
۱۲:۳۰
OFI
۰
۱
Panathinaikos
Finished
۱۴:۴۵
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Las Palmas
Ud Montana Alta
-
-
CD Juan Grande
Finished
۰۰:۳۰
CD Yone La Garita
-
-
Ud Las Torres
Cancelled
۱۹:۳۰
Scotland
Championship
Falkirk FC
۲
۲
Alloa Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Greenock Morton
۱
۱
Dundee United
Finished
۱۸:۳۰
Partick Thistle
۲
۰
Dunfermline Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Ross County
۱
۱
Queen of The South
Finished
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید