0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
Spain
LaLiga
SD Huesca
۰
۱
Real Madrid
Finished
۱۸:۴۵
SD Eibar
۴
۴
UD Levante
Finished
۱۴:۳۰
Real Betis Balompie
۲
۰
Rayo Vallecano
Finished
۲۳:۱۵
Real Sociedad
۱
۲
Real Valladolid
Finished
۲۱:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Sporting CP
۴
۱
CD Aves
Finished
۲۳:۳۰
Vitoria Guimaraes
۳
۲
Rio Ave FC
Finished
۲۱:۰۰
Moreirense FC
۰
۱
CD Santa Clara
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal
۰
۱
SL Benfica
Finished
۰۰:۰۰
CD Nacional Madeira
۰
۰
Boavista FC
Finished
۱۸:۳۰
Iran
Pro League
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
۱
۱
Persepolis FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۰
Greece
Super League
PAOK Thessaloniki
۲
۱
AE Larissa FC
Finished
۲۱:۰۰
AO Xanthi FC
۱
۱
Olympiacos Piraeus
Finished
۱۷:۰۰
OFI Kreta
۳
۱
Panathinaikos
Finished
۱۸:۴۵
Atromitos Athinon
۴
۲
Aris Thessaloniki
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Premier League
FC Zenit ST Petersburg
۱
۲
FC Rubin Kazan
Finished
۱۹:۳۰
FC Krasnodar
۱
۱
FC Ufa
Finished
۱۷:۰۰
FC Dinamo Moscow
۴
۰
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands
Eredivisie
FC Emmen
۱
۴
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
NAC Breda
۲
۱
Vitesse Arnhem
Finished
۱۹:۱۵
FC Utrecht
۳
۱
Heracles Almelo
Finished
۱۴:۴۵
VVV Venlo
۰
۰
FC Groningen
Finished
۱۷:۰۰
Denmark
Superligaen
FC Copenhagen
۳
۰
Esbjerg FB
Finished
۱۸:۳۰
Vejle BK
۱
۲
Broendby IF
Finished
۲۰:۳۰
Aalborg BK
۲
۴
AC Horsens
Finished
۱۶:۳۰
Vendsyssel FF
۰
۱
Randers FC
Finished
۱۴:۳۰
France
Ligue 1
Lille Losc
۱
۱
Stade De Reims
Finished
۱۹:۳۰
Racing Strasbourg
۲
۲
SM Caen
Finished
۱۷:۳۰
AS Saint Etienne
-
-
Olympique Marseille
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Italy
Serie A
Parma Calcio 1913 S.r.l.
۱
۱
AC Chievo Verona
Finished
۱۷:۳۰
Genoa Cfc
۱
۱
Spal 2013
Finished
۲۰:۳۰
Empoli FC
۲
۱
Bologna FC
Finished
۱۷:۳۰
Udinese Calcio
۱
۳
Atalanta Bergamasca Calcio
Finished
۱۷:۳۰
US Sassuolo Calcio
۳
۳
ACF Fiorentina
Finished
۱۵:۰۰
AC Milan
۰
۰
FC Torino
Finished
۲۳:۰۰
Germany
Bundesliga
1. Fsv Mainz 05
۱
۱
Hannover 96
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Monchengladbach
۳
۰
VfB Stuttgart
Finished
۲۰:۳۰
Bulgaria
First Professional League
Ludogorets 1945 Razgrad
۲
۰
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۹:۰۰
FC Vereya
۰
۱
CSKA Sofia
Finished
۱۶:۳۰
FK Septemvri Sofia
۲
۱
FC Dunav 2010
Finished
۱۴:۰۰
Belgium
First Division A
KAA Gent
۲
۰
AS Eupen
Finished
۲۲:۳۰
RSC Anderlecht
۱
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۲۰:۳۰
Cercle Brugge
۰
۳
Royal Antwerp FC
Finished
۱۷:۰۰
International Clubs
Copa Libertadores, Knockout stage
CA River Plate (ARG)
۱
۱
Boca Juniors
Finished
۲۳:۰۰
Spain
LaLiga 2
Real Zaragoza
۰
۰
Cordoba CF
Finished
۲۳:۰۰
AD Alcorcon
۰
۱
CF Reus Deportiu
Finished
۱۴:۳۰
CD Lugo
۴
۲
Union Deportiva Las Palmas
Finished
۲۲:۳۰
Cadiz CF
۱
۰
CF Rayo Majadahonda
Finished
۱۸:۳۰
CF Elche
۰
۰
Sporting Gijon
Finished
۲۰:۳۰
Cyprus
1st Division
Apoel Nicosia
۴
۰
NEA Salamina Famagusta
Finished
۱۹:۳۰
Anorthosis Famagusta
۳
۱
Doxa Katokopias
Finished
۱۷:۳۰
Egypt
Premier League
Al-Ahly Cairo
۲
۰
Talaea EL Gaish
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
1. Liga
AC Sparta Prague
۰
۱
FK Teplice
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
1. HNL
NK Inter Zapresic
۰
۲
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
HNK Gorica
۱
۲
NK Osijek
Finished
۲۰:۰۰
Serbia
Superliga
FK Radnicki Nis
۳
۰
FK Spartak Subotica
Finished
۱۵:۳۰
FK Rad
۰
۳
FK Partizan
Finished
۱۹:۳۰
FK Dinamo Vranje
۱
۲
FK Vozdovac
Finished
۱۵:۳۰
FK Macva Sabac
۱
۲
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۵:۳۰
FK Zemun
۰
۳
FK Mladost Lucani
Finished
۱۵:۳۰
FK Proleter Novi Sad
۰
۰
FK Cukaricki
Finished
۱۹:۳۰
OFK Backa Palanka
۰
۰
FK Vojvodina
Finished
۱۹:۳۰
Scotland
Premiership
Dundee FC
۱
۱
Glasgow Rangers
Finished
۱۷:۰۰
England
Premier League
Newcastle United
۱
۲
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۹:۳۰
Malta
Premier League, Main round
Hibernians FC
۲
۰
Senglea Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Gzira United
۳
۳
Mosta FC
Finished
۱۶:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Neftchi Baku Pfc
۰
۰
FK Sumgayit
Finished
۱۹:۰۰
Zira FK
۰
۶
Qarabag FK
Finished
۱۶:۳۰
Sabayil
۰
۰
FK Gabala
Finished
۱۷:۰۰
Sabah
۱
۲
Keshla FK
Finished
۱۵:۳۰
Paraguay
Primera Division, Clausura
CA 3 De Febrero
۱
۰
Olimpia Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
SOL De America
۱
۰
General Diaz
Finished
۰۰:۱۵
Independiente Fbc
۲
۰
Deportivo Capiata
Finished
۰۰:۱۵
Guarani Asuncion
۳
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۰:۱۵
Republic of Korea
K-League Classic, Relegation/Promotion
FC Seoul
۱
۱
Busan I Park
Finished
۰۸:۴۰
Italy
Serie B
Benevento Calcio
۰
۱
Hellas Verona
Finished
۲۳:۳۰
US Cremonese
۰
۰
AS Cittadella
Finished
۱۷:۳۰
AS Livorno
۳
۱
Foggia Calcio
Finished
۱۷:۳۰
USA
Major League Soccer, Playoffs
Atlanta United FC
۲
۰
Portland Timbers
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Superliga
Atletico Lanus
۲
۱
CA Talleres De Cordoba
Finished
۰۱:۵۰
Defensa Y Justicia
۳
۰
Colon De Santa Fe
Finished
۰۱:۵۰
CD Godoy Cruz
۱
۱
CA Independiente
Finished
۰۴:۰۰
Greece
Football League
Iraklis 1908 FC
۰
۱
AE Karaiskakis
Finished
۱۶:۳۰
Aoc-Kissamikos
۲
۳
Aiginiakos FC
Finished
۱۶:۰۰
Apollon Larissa FC
۰
۰
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Panachaiki 1891 FC
۱
۱
Apollon Pontou
Finished
۱۶:۳۰
Volos Nps
۳
۱
AO Platanias
Finished
۱۵:۳۰
Aittitos Spaton
۰
۰
Sparti
Finished
۱۶:۳۰
Trikala 1963
۲
۰
Irodotos
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
Super Lig
Akhisar Belediyespor
۳
۰
Fenerbahce
Finished
۱۹:۳۰
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
۱
۳
Yeni Malatyaspor
Finished
۱۴:۰۰
Bursaspor
۰
۲
Antalyaspor AS
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Premier League
Maccabi Netanya FC
۱
۰
Hapoel Hadera
Finished
۲۱:۴۵
Hapoel Raanana FC
۰
۳
Hapoel Haifa FC
Finished
۲۰:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persija Jakarta
۲
۱
PS Mitra Kukar
Finished
۱۲:۰۰
Arema Indonesia
۲
۱
Sriwijaya FC
Finished
۱۲:۰۰
PSM Makassar
۵
۱
Psms Medan
Finished
۱۲:۰۰
Persipura Jayapura
۰
۲
Perseru Serui
Finished
۱۲:۰۰
Pusamania Borneo FC
۱
۳
PS Tira
Finished
۱۲:۰۰
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Umraniyespor
۰
۲
Elazigspor
Finished
۱۱:۰۰
Altinordu FK
-
-
Adanaspor
Cancelled
۱۱:۳۰
Denizlispor
۰
۲
Genclerbirligi
Finished
۱۳:۰۰
Eskisehirspor
-
-
Altay SK
Cancelled
۱۴:۰۰
Switzerland
Super League
FC Basel 1893
۲
۰
FC Zurich
Finished
۱۸:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۲
۳
FC Luzern
Finished
۱۸:۳۰
FC Lugano
۲
۲
FC Sion
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Ekstraklasa
KS Lechia Gdansk
۰
۰
Legia Warszawa
Finished
۲۰:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۳
Miedz Legnica
Finished
۱۸:۰۰
Australia
A-League
Newcastle United Jets
۲
۰
Brisbane Roar FC
Finished
۰۹:۳۰
Germany
2. Bundesliga
1. FC Magdeburg
۱
۱
1. FC Union Berlin
Finished
۱۶:۰۰
SG Dynamo Dresden
۰
۲
Holstein Kiel
Finished
۱۶:۰۰
DSC Arminia Bielefeld
۱
۱
SV Sandhausen
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Torneo Federal A
Atletico Camioneros
۰
۰
Douglas Haig
Finished
۲۳:۳۰
Sportivo Las Parejas
۱
۰
Juventud Unida Gualeguaychu
Finished
۲۳:۳۰
San Jorge de Tucuman
۴
۰
Altos Hornos Zapla
Finished
۲۳:۳۰
Japan
Emperor Cup
Urawa Red Diamonds
۱
۰
Vegalta Sendai
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VII
CF Valencia
۱
۰
Ud Alzira
Finished
۱۲:۳۰
Atletico Madrileno
۲
۱
Racing Algemesi Cf
Finished
۱۲:۳۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
1. Ffc Frankfurt
۲
۶
VfL Wolfsburg
Finished
۱۳:۳۰
1. Ffc Turbine Potsdam 71
۱
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۶:۳۰
SGS Essen-Schonebeck 19/68
۶
۰
MSV 02 Duisburg
Finished
۱۶:۳۰
Werder Bremen
۵
۰
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۳:۳۰
SC Freiburg
۲
۲
SC Sand
Finished
۱۶:۳۰
FC Bayern Munich
۸
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Bundesliga
SK Rapid Wien
۰
۰
SK Sturm Graz
Finished
۱۹:۳۰
TSV Hartberg
۲
۲
FC Wacker Innsbruck
Finished
۱۷:۰۰
SV Mattersburg
۲
۱
FK Austria Wien
Finished
۱۷:۰۰
Norway
Eliteserien, Relegation/Promotion
Aalesunds FK
۱
۱
Stabaek IF
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
Primera Division, Apertura Playoffs
Cruz Azul
۱
۰
CF Monterrey
Finished
۰۴:۳۰
Turkey
1. Lig
Umraniyespor
۲
۱
Elazigspor
Finished
۱۴:۰۰
Eskisehirspor
۱
۰
Altay Izmir
Finished
۱۹:۳۰
Hatayspor
۲
۰
Boluspor
Finished
۱۴:۰۰
Denizlispor
۰
۰
Genclerbirligi SK
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Segunda Liga
FC Arouca
۰
۱
SC Varzim
Finished
۱۸:۳۰
FC Penafiel
۳
۲
Vitoria Guimaraes B
Finished
۱۴:۴۵
Sporting Braga B
۶
۱
CD Mafra
Finished
۱۸:۳۰
Uniao Desportiva Oliveirense
۱
۲
FC Pacos Ferreira
Finished
۱۸:۳۰
Greece
3rd League, Group 8
Mandraikos
۳
۰
AO Eikosimias
Finished
۱۲:۳۰
Chile
Segunda Division
General Velasquez
۱
۱
CD Santa Cruz
Finished
۰۰:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
Zvezda St Petersburg
۱
۰
FK KF
Finished
۱۲:۰۰
Italy
Serie C, Girone C
Sicula Leonzio
۱
۲
Urbs Reggina 1914
Finished
۲۳:۰۰
Virtus Francavilla Calcio
۰
۱
US Catanzaro 1929
Finished
۲۱:۰۰
Cavese 1919
۱
۱
Potenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AS Bisceglie
۱
۰
Calcio Catania
Finished
۱۹:۰۰
Casertana FC
۰
۱
SS Monopoli 1966
Finished
۱۹:۰۰
Matera Calcio
۳
۱
Rende Calcio 1968
Finished
۱۹:۰۰
US Vibonese Calcio
۱
۱
Siracusa Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Greece
U19 Super League
Asteras Tripolis
۲
۰
Pas Giannina
Finished
۱۳:۰۰
Tanzania
Premier League
Coastal Union Fc
۱
۱
Mbeya City FC
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura, Playoffs
Club Deportivo Junior FC
۴
۱
Independiente Medellin
Finished
۰۳:۳۰
Uganda
Premier League
Vipers SC
۱
۰
Uganda Police Fc
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3rd League, Group 2
Elpis Skoutareos
۲
۰
Aris Palaiochoriou
Finished
۱۶:۳۰
England Amateur
Championship, Women
Tottenham Hotspur
۱
۰
Crystal Palace
Finished
۱۶:۳۰
Aston Villa Lfc
۵
۱
Sheffield United Lfc
Finished
۱۸:۳۰
Lewes FC
۰
۲
Charlton Athletic
Finished
۱۷:۳۰
London Bees LFC
۲
۱
Leicester City Wfc
Finished
۱۷:۳۰
Tunisia
Ligue 1
AS Gabes
۳
۱
Etoile Sportive Sahel
Finished
۱۶:۳۰
US Tataouine
۲
۱
Stade Gabesien
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
Berliner AK 07
۴
۴
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Lokomotive Leipzig
۰
۰
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۶:۰۰
VfB Auerbach 1906
-
-
FC Rot-Weiss Erfurt
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Fatih Karagumruk SK
۴
۲
Darica Genclerbirligi
Finished
۱۴:۰۰
Etimesgut Belediyespor
۲
۰
Sivas Belediye Spor
Finished
۱۴:۰۰
Sanliurfaspor
۲
۰
Menemen Belediye Spor
Finished
۱۳:۳۰
Manisa Buyuksehir Belediyespor
۴
۰
Kahramanmarasspor AS
Finished
۱۴:۰۰
Tarsus Idman Yurdu
۲
۱
Kirklarelispor
Finished
۱۴:۰۰
Bugsasspor
۲
۲
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۰۰
Konya Anadolu Selcukspor
۱
۱
Tokatspor
Finished
۱۴:۰۰
Bandirmaspor
۱
۲
Tuzlaspor
Finished
۱۴:۰۰
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
Bayrampasaspor
۰
۱
Sakaryaspor
Finished
۱۴:۰۰
Gaziantepspor
۱
۴
Sancaktepe Belediye Spor
Finished
۱۳:۳۰
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
۱
۰
Gumushanespor
Finished
۱۳:۳۰
Kastamonuspor
۱
۰
Amed Sportif Faaliyetler
Finished
۱۴:۰۰
Inegolspor
۰
۱
Eyuepsor
Finished
۱۴:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
CDC Montalegre
۰
۱
Sc Mirandela
Finished
۱۸:۳۰
Fc Felgueiras 1932
۰
۳
FC Vizela
Finished
۱۸:۳۰
AD Fafe
۲
۰
Pedras Salgadas
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Oleksandriya
۱
۲
FC Lviv
Finished
۱۸:۳۰
FC Olimpik Donetsk
۱
۱
SFC Desna Chernihiv
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Agropecuario Argentino
۰
۰
Guillermo Brown
Finished
۰۲:۳۰
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
۲
۰
CA Brown De Adrogue
Finished
۰۳:۳۰
Italy
Serie C, Girone A
US Citta DI Pontedera
۲
۱
AS Pro Piacenza 1919
Finished
۲۱:۰۰
Carrarese Calcio 1908
۲
۱
US Pistoiese 1921
Finished
۱۷:۰۰
Piacenza Calcio 1919
۳
۱
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Albissola 2010
۰
۱
Virtus Entella
Finished
۲۱:۰۰
SS Arezzo
۱
۱
US Alessandria Calcio 1912
Finished
۱۷:۰۰
Juventus U23
۱
۳
AC Pisa 1909
Finished
۱۷:۰۰
Novara Calcio
۲
۲
AS Lucchese Libertas 1905
Finished
۱۷:۰۰
Olbia Calcio 1905
-
-
Robur Siena
Cancelled
۱۷:۰۰
Aurora Pro Patria 1919
۱
۱
AC Gozzano
Finished
۱۹:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
CD Pinhalnovense
۲
۲
SC Angrense
Finished
۱۴:۳۰
Co Do Montijo
۰
۲
Praiense
Finished
۱۴:۳۰
1 Dezembro
۰
۰
Sporting Clube Ideal
Finished
۱۴:۳۰
Germany
3. Liga
VfL Sportfreunde Lotte 1929
۰
۰
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۵:۳۰
VfR 1921 Aalen
۳
۳
Energie Cottbus
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Bursaspor
۱
۱
Antalyaspor
Finished
۱۳:۳۰
Akhisar Belediye Genclik VE Spor
۱
۴
Fenerbahce
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Us Inveruno 1945
۲
۰
ASD Borgaro 1965
Finished
۱۷:۰۰
Morocco
Botola
Wydad Athletic Club Casablanca
۱
۰
AS Far Rabat
Finished
۱۹:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۱
۲
Ittihad Tanger
Finished
۱۷:۳۰
Rapide Club Oued Zem
۰
۱
Hassania Union Sport Agadir
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Winterthur
۰
۰
FC Wil 1900
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga 1
AFC Astra Giurgiu
۳
۱
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۸:۳۰
CSM Politehnica Iasi
۱
۰
AFC Dunarea 2005 Calarasi
Finished
۱۵:۳۰
Belgium
First Division B, Second stage
Lommel United
۰
۲
Union Saint-Gilloise
Finished
۱۸:۳۰
Israel
Ligat Al, Women
Hapoel Raanana
۰
۴
MS Kiryat Gat
Finished
۲۱:۰۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura, Playoffs
LD Alajuelense
۲
۱
CS Herediano
inprogress
۲۰:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
Hamburger SV II
۲
۰
Holstein Kiel II
Finished
۱۵:۳۰
VfB Oldenburg
-
-
Hannover 96 II
Cancelled
۱۶:۳۰
Eintracht Norderstedt
۱
۶
VfL Wolfsburg II
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Girone B
SS Sambenedettese Calcio
۱
۰
FC Sudtirol
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone F
Sammaurese Calcio
۱
۱
Ssd Jesina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone G
Us Latina Calcio 1932
۱
۲
Ssd Albalonga Calcio
Finished
۱۷:۰۰
As Ostia Mare Lido Calcio
۰
۱
Asd Lanusei Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Poland
I Liga
Wigry Suwalki
-
-
Odra Opole
Cancelled
۱۶:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NS Mura
۰
۰
NK Triglav Kranj
Finished
۱۵:۳۰
NK Aluminij Kidricevo
۴
۱
NK Celje
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Racing Club Res.
۶
۰
San Martin de San Juan Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Defensa Y Justicia
۰
۰
Colon
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۳
Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo III
Real Zaragoza
۳
۱
Ad Stadium Casablanca
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group I
Sardoma Cf
۱
۳
Oviedo Moderno
Finished
۱۵:۰۰
India
I-League
Churchill Brothers SC
۴
۱
Aizawl FC
Finished
۱۵:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo II
Danok Bat
۲
۰
Athletic de Bilbao
Finished
۱۴:۳۰
India
Goa Professional League
Dempo SC
۵
۰
Panjim Footballers
Finished
۱۳:۴۵
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Hekimoglu Trabzon
۱
۲
Nevsehir Belediye Spor
Finished
۱۳:۳۰
Batman Petrolspor
۲
۱
Tire 1922 Spor
Finished
۱۳:۳۰
Yomraspor
۲
۱
Kozan Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Sile Yildizspor
۵
۰
Karbel Karakopru Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor
۲
۱
Ankara Adliyespor
Finished
۱۳:۳۰
Kocaelispor
۲
۰
Muglaspor
Finished
۱۴:۰۰
Serik Belediyespor
۱
۰
Golcukspor
Finished
۱۴:۰۰
Bagcilar Spor Kulubu
۱
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Ofspor
۱
۱
Kizilcabolukspor
Finished
۱۳:۳۰
Yeni Orduspor Kulubu
۱
۰
Alibeykoy
Finished
۱۳:۳۰
Pazarspor
۱
۲
Yeni Altindag Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Bergama Belediyespor
۳
۳
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۴:۰۰
Duzcespor
۰
۲
Osmaniyespor
Finished
۱۴:۰۰
Catalcaspor
۴
۲
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۴:۰۰
Cyprus
1st Division, Women
Lefkothea Latsion
۷
۱
Amok Chrysomilia
Finished
۱۲:۰۰
India
Indian Super League
Bengaluru FC
۱
۱
Mumbai City FC
Finished
۱۷:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید